About ثبت شرکت

از آنجا که در ترکیه قانون سرمایه گذاری خارجی بر مبنای شرایط برابری است، دولت این کشور اجازه می دهد که سرمایه گذاران بین المللی از همان حقوق و تعهداتی که سرمایه گذاران داخلی دارا می باشند، برخوردار باشند. رعایت این اصل باعث می شود تا سرمایه گذاران خارجی که قصد ثبت شرکت در ترکیه را دارند با شرایط یکسان و اطمینان خاطر شروع به راه اندازی کسب و کار خود همانند سرمایه گذاران محلی در ترکیه نمایند.

۷. تعیین سال مالی، موعد گزارش سود و زیان و روزنامه کثیرالانتشاری که اطلاعیه‌های شرکت در آن منتشر می‌شوند.

مجوز فعالیت از مراجع قانونی ذی‌ربط (در صورتی که فعالیت مورد نظر نیاز به مجوز قانونی دارد)

1_عام :عضویت برای همه ازاد است و قسمتی از سرمایه توسط مردم تعمین می شود .

عمل حقوقی که شخص متعهد می شود به میزان سرمایه ای که به شرکت اورده در شرکت های سهامی عام شریک می شود

اداره ثبت شرکت‌ها در کل ایران شعبه داشته، و هر یک از اشخاص با توجه به شهری که شرکت خود در آن مستقر است، از طریق اداره ثبت شرکت شهر خود می‌بایستی نسبت به ثبت شرکت اقدام نماید.

اعتبار گواهی ارزش افزوده بنا بر بررسی متصدی و تشخیص حوزه مالیاتی ۶ماه و یا یک سال می باشد که پس از اتمام تاریخ اعتبار می بایست تمدید گردد.

استعلام دقیق قبل از ثبت جهت اطمینان اقدامات بعد از ثبت

*برای نام گذاری شرکت های نسبی باید نسبی بودن در نام شرکت ذکر شود و همچنین نام یکی از شرکا قید شود و نام بقیه ی شرکا با عنوان برادران یا click here شرکا قید می شود.

نام ،نوع موضوع شرکت ،مرکز اصلی و نشانی کامل شرکت ،همچنین اسامی شرکا یا موسسین و شماره شناسنامه و محل اقامت انها قید شود و همچنین تمام سرمایه نقدی و در صورت وجود سرمایه غیر نقدی باید تقویم شود و تحویل داده شود .

در این فرم سوال های مهمی از شما پرسیده می شود و شما باید با دقت به آن ها پاسخ دهید، نیاز خود را هم به طور دقیق مشخص کنید.

شما موکل گرامی پس از انتخاب فرد یا افراد واجد شرایط جهت تشکیل شرکت می توانید با مراجعه به موسسه ی ثبتیکال از خدمات مشاوره ای حقوقی وکلا و کارشناسان ثبتی موسسه ثبتیکال به صورت رایگان بهره مند گردید .

گام چهارم: تنظیم اساسنامه شرکت سهامی خاص و تأمین سرمایه اولیه

کلیه صفحات این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شوند به این دلیل دفاتر پلمپ نامیده می شوند، لذا پلمپ دفاتر تجاری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. جهت پلمپ دفاتر با ما تماس بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *